Şuruplar

Şuruplar

Grid View:

Poly Acıbadem Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

Acıbadem Aromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma verici şurup ola..

Poly Agave Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

Agave Aromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma verici şurup olarak..

Poly Akçaağaç Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

AkçaağaçAromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma verici şurup olar..

Poly Ananas Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

Ananas Aromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma verici şurup olara..

Poly Bahçe Nane Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

Bahçe Nane Aromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma verici şu..

Poly Beyaz Çikolata Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

Beyaz Çikolata Aromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma veric..

Poly Çarkıfelek Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

Çarkıfelek Aromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma verici şurup o..

Poly Chai Tea Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

Chai Tea Aromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma verici şurup ola..

Poly Çikolata Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

Çikolata Aromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma verici şurup ola..

Poly Çilek Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

Çilek Aromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma verici şurup olarak..

Poly Fındık Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

Fındık Aromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma verici şurup olara..

Poly Frambuaz Aromalı Şurup

(0)
23,00TL

Frambuaz  Aromalı Şurup, 700ml Alkollü/ Alkolsüz soğuk içeceklerde, kokteyllerde, kahve, çay ve sütlü içeceklerde; puding, kek,pasta ve benzeri tatlılarda lezzet verici veya aroma verici şur..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)