Sıcak İçecekler

Sıcak İçecekler

Kış aylarında herkesin severek tükettiği Sıcak İçecekler, toz halinde ve hava almadan konulmuş kapalı paketler içerisinde sizlere sunularak, hem en kaliteli lezzete kavuşmanız, hem de en iyi biçimde hazırladığınız zaman mükemmel tada ulaşmanız sağlanıyor. Sıcak çikolata, Latte, Espresso, Nescafe ve Türk Kahvesi gibi birçok çeşide ulaşacağınız gibi, zevkinize ve damak tadınıza göre düzenlemeler yaparak tüketmeniz sağlanıyor. İstediğiniz herhangi birini sipariş vermenizin ardından, oldukça kaliteli bir tada erişim sağlayıp, mükemmel ötesi bir kaliteye ulaşacaksınız. Üstelik birbirinden kaliteli ve lezzetli bu sıcak içecekler, en uygun fiyata ve en yoğun şekliyle sizlere sunulmaktadır. Her konuda kaliteye önem veren sitemiz, sıcak içecekler anlamında da tatminkar davranıp, memnun etme amacını sağlıyor. 

Grid View:

Salep Tozu 1000 gr

(0)
(5) Sipariş
50,00TL

 salep tozu; salep bitkisi (orkide) ve saf beyaz şeker içerir.Glikoz ve diğer yapay tatlandırıcılar içermez.Buhar çubuğunda ısıtarak veya sıcak çikolata / salep makinalarında karıştırarak hazırla..

Chai Tea Latte 1000 Gr

(0)
(10) Sipariş
59,00TL

Chai Tea Latte  zencefil tadının baskın olduğu, birçok özel baharatın ve şifalı chai bitkisinin harmanlanmasıyla hazırlanan;Tarihi Hindistan’a dayanan, mistik, şifalı ve sağlıklı bir içecektir.İç..

Stokda var
Quickview

Ghirardelli Sıcak Beyaz Çikolata Tozu 1.36 kg

(0)
(1) Sipariş
205,00TL

Ghirardelli sıcak beyaz çikolata için toz karışımı.150 yılı aşkın süredir kahveli içecekler ve sıcak beyaz çikolata yapımında tüketicilerin ve şeflerin tercih ettiği; en iyi kakao tozu, şeker, çikolat..

Sıcak Beyaz Çikolata 1000 gr

(0)
(8) Sipariş
55,00TL

beyaz sıcak çikolata tozu.1000  gramlık spiral kutu ambalajında ve ölçeğiyle.Servis başına tek ölçek ürünü ve sütü, makinanızın buhar çubuğuyla ısıtmanız yeterlidir...

Sıcak Çikolata 1000 Gr

(0)
(2) Sipariş
55,00TL

%35 kakao oranıyla yogun kıvamlı ve gerçek bitter sıcak çikolata.Nişasta ve gıda boyası içermez.1000  Gr spiral silindir ambalajında...

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)