Sıcak İçecekler

Sıcak İçecekler

Kış aylarında herkesin severek tükettiği Sıcak İçecekler, toz halinde ve hava almadan konulmuş kapalı paketler içerisinde sizlere sunularak, hem en kaliteli lezzete kavuşmanız, hem de en iyi biçimde hazırladığınız zaman mükemmel tada ulaşmanız sağlanıyor. Sıcak çikolata, Latte, Espresso, Nescafe ve Türk Kahvesi gibi birçok çeşide ulaşacağınız gibi, zevkinize ve damak tadınıza göre düzenlemeler yaparak tüketmeniz sağlanıyor. İstediğiniz herhangi birini sipariş vermenizin ardından, oldukça kaliteli bir tada erişim sağlayıp, mükemmel ötesi bir kaliteye ulaşacaksınız. Üstelik birbirinden kaliteli ve lezzetli bu sıcak içecekler, en uygun fiyata ve en yoğun şekliyle sizlere sunulmaktadır. Her konuda kaliteye önem veren sitemiz, sıcak içecekler anlamında da tatminkar davranıp, memnun etme amacını sağlıyor. 

Grid View:

Salep Tozu 1000 gr

(0)
50,00TL

 salep tozu; salep bitkisi (orkide) ve saf beyaz şeker içerir.Glikoz ve diğer yapay tatlandırıcılar içermez.Buhar çubuğunda ısıtarak veya sıcak çikolata / salep makinalarında karıştırarak hazırla..

Chai Tea Latte 1000 Gr

(0)
59,00TL

Chai Tea Latte  zencefil tadının baskın olduğu, birçok özel baharatın ve şifalı chai bitkisinin harmanlanmasıyla hazırlanan;Tarihi Hindistan’a dayanan, mistik, şifalı ve sağlıklı bir içecektir.İç..

GHIRARDELLI Beyaz Frappe Tozu 1.42 Kg.

(0)
249,00TL

Espresso, meyve ve diğer aromalarınızı ekleyebileceğiniz muhteşem toz karışım ürünüdür.Ghirardelli sade frappe toz karışımlarını meyve suyu, çikolata ya da diğer aromalarla lezzetlendirerek özel içece..

Ghirardelli Çikolata ve Kakao Tozu 1.42 Kg.

(0)
259,00TL

Ghirardelli sıcak ve soğuk içecekler için toz karışım.150 yılı aşkın süredir kahveli içecekler ve sıcak çikolata yapımında tüketicilerin ve şeflerin tercih ettiği; en iyi kakao tozu, şeker, çikolata l..

Ghirardelli Kakaolu Frappe Tozu 1.42 Kg

(0)
220,00TL

Ghirardelli Kakaolu Frappe Toz Karışımı yoğun çikolata tadı ile ünlü toz karışımıdır.Frappe, ice chocolate ve ice mocha yapımında kullanılır.Net Miktar: 1.42 KGOrijin Ülke: Amerika Birleşik Devletleri..

Ghirardelli Sıcak Beyaz Çikolata Tozu 1.36 kg

(0)
225,00TL

Ghirardelli sıcak beyaz çikolata için toz karışımı.150 yılı aşkın süredir kahveli içecekler ve sıcak beyaz çikolata yapımında tüketicilerin ve şeflerin tercih ettiği; en iyi kakao tozu, şeker, çikolat..

Kleo Beyaz Çikolata 1420 Gr

(0)
59,00TL

beyaz sıcak çikolata tozu.1420  gramlık spiral kutu ambalajında ve ölçeğiyle.Servis başına tek ölçek ürünü ve sütü, makinanızın buhar çubuğuyla ısıtmanız yeterlidir...

Sıcak Beyaz Çikolata 1000 gr

(0)
55,00TL

beyaz sıcak çikolata tozu.1000  gramlık spiral kutu ambalajında ve ölçeğiyle.Servis başına tek ölçek ürünü ve sütü, makinanızın buhar çubuğuyla ısıtmanız yeterlidir...

Sıcak Çikolata 1000 Gr

(0)
55,00TL

%35 kakao oranıyla yogun kıvamlı ve gerçek bitter sıcak çikolata.Nişasta ve gıda boyası içermez.1000  Gr spiral silindir ambalajında...

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)