Toz İçecekler

Toz İçecekler

Sitemizde, ihtiyacınız olan sıcak suyla karıştırarak yapabileceğiniz birbirinden lezzetli ve özenle seçilmiş Toz içeceklere ulaşabilirsiniz. Frappe, Milkshake Smoothie Tozları ve Sıcak İçecekler kategorilerinde yer alan, hem oldukça uygun fiyatlı hem de gramaj anlamında tatminkar olan kutularda sizlere sunulan taze Toz İçecekler, tam anlamıyla damak tadınıza uygun ve hazır satılan poşetlere konulmuş tek kullanımlık tozlardan daha kaliteli ve kullanışlıdır. Kilo usulüyle satışa sunulan Toz içecekler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Çünkü hepsinde mükemmel koku ve tat özelliklerine ulaşabileceğiniz gibi, her kullanımınızda tekrar tekrar aynı hazzı ve aynı mükemmel duyguyu yaşamanız için tasarlanan, tazelik sınırlarını zorlayan yapıya sahiptir. Keyifli anlarınızı, sıcak içeceklerle ödüllendirmek için, dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. 

Grid View:

Salep Tozu 1000 gr

(0)
50,00TL

 salep tozu; salep bitkisi (orkide) ve saf beyaz şeker içerir.Glikoz ve diğer yapay tatlandırıcılar içermez.Buhar çubuğunda ısıtarak veya sıcak çikolata / salep makinalarında karıştırarak hazırla..

Chai Tea Latte 1000 Gr

(0)
59,00TL

Chai Tea Latte  zencefil tadının baskın olduğu, birçok özel baharatın ve şifalı chai bitkisinin harmanlanmasıyla hazırlanan;Tarihi Hindistan’a dayanan, mistik, şifalı ve sağlıklı bir içecektir.İç..

GHIRARDELLI Beyaz Frappe Tozu 1.42 Kg.

(0)
249,00TL

Espresso, meyve ve diğer aromalarınızı ekleyebileceğiniz muhteşem toz karışım ürünüdür.Ghirardelli sade frappe toz karışımlarını meyve suyu, çikolata ya da diğer aromalarla lezzetlendirerek özel içece..

Ghirardelli Çikolata ve Kakao Tozu 1.42 Kg.

(0)
259,00TL

Ghirardelli sıcak ve soğuk içecekler için toz karışım.150 yılı aşkın süredir kahveli içecekler ve sıcak çikolata yapımında tüketicilerin ve şeflerin tercih ettiği; en iyi kakao tozu, şeker, çikolata l..

Ghirardelli Kakaolu Frappe Tozu 1.42 Kg

(0)
220,00TL

Ghirardelli Kakaolu Frappe Toz Karışımı yoğun çikolata tadı ile ünlü toz karışımıdır.Frappe, ice chocolate ve ice mocha yapımında kullanılır.Net Miktar: 1.42 KGOrijin Ülke: Amerika Birleşik Devletleri..

Ghirardelli Sıcak Beyaz Çikolata Tozu 1.36 kg

(0)
225,00TL

Ghirardelli sıcak beyaz çikolata için toz karışımı.150 yılı aşkın süredir kahveli içecekler ve sıcak beyaz çikolata yapımında tüketicilerin ve şeflerin tercih ettiği; en iyi kakao tozu, şeker, çikolat..

Kleo Beyaz Çikolata 1420 Gr

(0)
59,00TL

beyaz sıcak çikolata tozu.1420  gramlık spiral kutu ambalajında ve ölçeğiyle.Servis başına tek ölçek ürünü ve sütü, makinanızın buhar çubuğuyla ısıtmanız yeterlidir...

Sıcak Beyaz Çikolata 1000 gr

(0)
55,00TL

beyaz sıcak çikolata tozu.1000  gramlık spiral kutu ambalajında ve ölçeğiyle.Servis başına tek ölçek ürünü ve sütü, makinanızın buhar çubuğuyla ısıtmanız yeterlidir...

Sıcak Çikolata 1000 Gr

(0)
55,00TL

%35 kakao oranıyla yogun kıvamlı ve gerçek bitter sıcak çikolata.Nişasta ve gıda boyası içermez.1000  Gr spiral silindir ambalajında...

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)