Frappeler

 Yunanistan’da tüketilen ve soğuk içilmesiyle ünlü olan kahve çeşitlerinden Frappe, uygun şartlarda ve malzemelerle yapıldığı zaman, harika bir tat oluşacaktır. En kaliteli Frappe markalarının ürünlerine ulaşabileceğiniz sitemizden aldığınız taptaze Frappe sayesinde, sütle yapımını gerçekleştirdikten sonra kaliteyi tadabileceksiniz. 1 ve 2 kiloluk kutular halinde satışa sunulan bu kahve türü, soğuk tüketilip, hatta içerisine buz bile atabileceğiniz farklı bir lezzettir. Sitemizden alacağınız tamamen taze Frappe’nin sizlere yaşatacağı farklı tat ve farklı bir heyecan sonucunda, bağımlısı olabilir, kaliteden vazgeçmeyeceğinizi de anlayabilirsiniz. En iyi ve en kaliteli Frappelere ulaşmanızın en iyi yolu Kahvesel, en uygun fiyata sizlere sunduğu bu lezzetle, mükemmel anlar yaşamanız için fırsat sunuyor.


Grid View:

GHIRARDELLI Beyaz Frappe Tozu 1.42 Kg.

(0)
249,00TL

Espresso, meyve ve diğer aromalarınızı ekleyebileceğiniz muhteşem toz karışım ürünüdür.Ghirardelli sade frappe toz karışımlarını meyve suyu, çikolata ya da diğer aromalarla lezzetlendirerek özel içece..

Ghirardelli Çikolata ve Kakao Tozu 1.42 Kg.

(0)
259,00TL

Ghirardelli sıcak ve soğuk içecekler için toz karışım.150 yılı aşkın süredir kahveli içecekler ve sıcak çikolata yapımında tüketicilerin ve şeflerin tercih ettiği; en iyi kakao tozu, şeker, çikolata l..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)